Ağrı

0
  • Tur Tipi : Genel
  • Kapasite : 1-7 Kişi
  • Süre : 5 Saat
  • Rehber : Türkçe

Detaylar

Ağrı Tur Şirketi

Ar Tur şirketi, Ağrı ilinde turizm sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. Bir otel, bir tur operatörü ve bir seyahat acentesi dahil olmak üzere turizmle ilgili bir dizi işletmeyi işletmektedir. Ar Tur şirketi ayrıca yürüyüş ve kayak dahil olmak üzere bir dizi açık hava etkinliği düzenlemektedir.

Ağrı Günübirlik Turlar

Türkçe’de acı anlamına gelen Ağrı, ülkenin doğusunda yer alır ve Türkiye’nin en yüksek dağı olan Ağrı Dağı’na ev sahipliği yapar. Şehir aynı zamanda İran ve Ermenistan’a açılan bir kapıdır. Ağrı çok fazla turistik bir yer olmasa da doğal güzellikleri ve tarihi önemi ile görülmeye değerdir.

Ağrı’da şehir ve çevresine turlar düzenleyen birçok tur firması bulunmaktadır. Ağrı Tur Şirketi, şehrin en saygın şirketlerinden biridir. Şehir turları, dağ turları ve tarihi mekan turları dahil olmak üzere çeşitli turlar sunarlar.

Şehir turu, karla kaplı Ağrı Dağı’nı görebileceğiniz Ağrı Dağı Milli Parkı ziyaretini içerir. Ayrıca şehrin tarihine ait eserlerden oluşan bir koleksiyona sahip olan Ağrı Müzesi’ni de ziyaret edeceksiniz. Dağ turu sizi, çevredeki kırsalın muhteşem manzarasını görebileceğiniz Ağrı Dağı’nın zirvesine götürür. Tarihi yerler turu, Ani antik kentine ve Ermenistan’ın başkenti Erivan’ın yakınlardaki kalıntılarına ziyaretleri içerir.

Ağrı Tur Şirketi, her ilgi ve bütçeye uygun tur çeşitleri sunmaktadır. Macera, şehir turu ya da dinlendirici bir dağ yürüyüşü arıyorsanız, Ağrı Tur Şirketi’nin size göre bir turu var.

Ağrı Gezi Turları

“Dünyanın çatısı” olarak da anılan Ağrı, Türkiye’nin en çok turist çeken yerlerinden biridir. Ağrı, ülkenin doğusunda yer alır ve dünyanın en güzel manzaralarından bazılarına ev sahipliği yapar. Birçok tarihi mekana da ev sahipliği yapan şehir, hem yerli hem de yabancı turistler için popüler bir destinasyondur.

Ağrı’ya çok sayıda farklı havayolu hizmet vermektedir ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda farklı havalimanı seçeneği bulunmaktadır. En popüler havalimanı, şehrin hemen dışında yer alan Ağrı Uluslararası Havalimanı’dır. Çevrede bulunan birkaç küçük hava alanı da vardır.

Ağrı turları sunan çok sayıda farklı tur şirketi bulunmaktadır. Ağrı Tur Şirketi, şehrin en popüler tur şirketlerinden biridir. Ağrı Tur Şirketi, hem yerli hem de yabancı turistlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış çok sayıda farklı tur paketleri sunmaktadır.

Ağrı tarih ve kültür açısından zengin bir şehirdir. Şehir, bir dizi farklı müze ve tarihi mekana ev sahipliği yapmaktadır. Kentin en popüler müzesi Ağrı Müzesi’dir. Ağrı Müzesi, şehrin tarihini ve kültürünü sergileyen çok sayıda farklı sergiye ev sahipliği yapmaktadır.

Ağrı ayrıca birçok farklı park ve bahçeye ev sahipliği yapmaktadır. Kentin en popüler parkı Ağrı Milli Parkı’dır. Ağrı Milli Parkı, çok sayıda farklı bitki ve hayvan türüne ev sahipliği yapmaktadır.

Ağrı tarih ve kültür açısından zengin bir şehirdir. Şehir, bir dizi farklı müze ve tarihi mekana ev sahipliği yapmaktadır. Kentin en popüler müzesi Ağrı Müzesi’dir. Ağrı Müzesi, şehrin tarihini ve kültürünü sergileyen çok sayıda farklı sergiye ev sahipliği yapmaktadır.

Ağrı ayrıca birçok farklı park ve bahçeye ev sahipliği yapmaktadır. Kentin en popüler parkı Ağrı Milli Parkı’dır.Bilgi Al


Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen
özel turlarla ilgili ve nemrut turları hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak, avantajlı tur fırsatlarından faydalanmak ya da size özel seyahat ve etkinlik programları hazırlanması için KommageneİZ Hotel müşteri temsilcisi ile WhatsApp üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

WhatsApp us

Yardıma mı ihtiyacın var ?


+90 532 200 38 56

kommageneizz@gmail.com


Neden Biz


En İyi Fiyat Garantisi
Kaliteli Müşteri Hizmetleri
Özenle Seçilmiş Turlar
Ücretsiz Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olanlar

  • Milli Park Giriş Ücreti
  • Yöresel Köy Kahvaltısı
  • Rehber
  • Havaalanı veya Otobüs Terminalinden Otele Ulaşım
Harita

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl rezervasyon yapabiliriz?

Rezervasyonlarınızı 0 542 246 38 56 nolu numaradan veya info@nemruttours.org mail adresine göndereceğiniz mail ile yapabiliriz. Ayrıca sayfanın sağ üst kısmında bulunan Bilgi Al formunu doldurup bize ulaştırabilirsiniz.

Özel veya grup turları düzenliyor musunuz?

Evet. Kişiye özel turlar veya grup turları düzenleyebiliyoruz.

Tur fiyatı nedir?

Her tur sezona veya bazı gerekliliklere göre değişiklikler gösterebildiği için mail veya telefon yoluyla fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Covid-19 önemleri kapsamında neler yapıyorsunuz?

Öncelikle tesisimiz içerisinde ve odalarında bütün hijyen ve mesafe tedbirleri günlük olarak uygulanmaktadır.
Tur süresince kapasiteyi yarıda tutarak ve bulaş riskini azaltacak maske, mesafe ve hijyen önlemlerini sağlamaktayız.