Batman

0
 • Tur Tipi : Genel
 • Kapasite : 1-7 Kişi
 • Süre : 5 Saat
 • Rehber : Türkçe

Detaylar

Uygun Fiyatlı Batman Turu

Uygun Fiyatlı Batman Turu ile şehrin en güzel yerlerini keşfedin. Şehirdeki tüm noktaları tur programımızda bulabilirsiniz.

1) Batman turu nerede yapılıyor?

Batman turu nerede yapılır?

Batman turu, Türkiye’nin en popüler turlarından biri olarak kabul edilir. Batman turu, Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan Batman’da yapılır. Batman, Türkiye’nin kuzeyinde yer alan ve İstanbul’a yaklaşık olarak 4 saat uzaklıktaki bir şehirdir.

Batman, Türkiye’nin doğusunda yer alan ve İran sınırına yaklaşık olarak 1 saat uzaklıktaki bir şehirdir. Şehir, Türkiye’nin en büyük iki şehri olan Ankara ve İstanbul arasında bulunan ve yaklaşık olarak 4 milyon insanın yaşadığı bir şehirdir. Batman, Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biri olmasına rağmen, turizm açısından çok gelişmemiştir.

Batman, Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biri olmasına rağmen, turizm açısından çok gelişmemiştir. Batman, geçmişte Türkiye’nin en büyük şehri olan Ankara’ya bağlı bir ilçe olarak kabul edilirdi. Batman, geçmişte Türkiye’nin en büyük şehri olan Ankara’ya bağlı bir ilçe olarak kabul edilird

2) Batman turu ne kadar sürer?

Batman turu ne kadar sürer?

Batman turu, sıradan bir turistik geziye göre daha uzun sürer. Batman turu, gezi süresinin yanı sıra, konaklama ve yemek dahil olmak üzere toplam 5 gün sürer. Bu süre içerisinde, Batman’ın en önemli turistik noktalarını ziyaret edersiniz.

Tur süresi içerisinde, her şehri 2-3 gün arasında gezersiniz. Bu süre içinde, şehirler arası ulaşımın yanı sıra, gezilecek yerleri de keşfedersiniz.

Batman turu, sıradan bir geziye göre daha fazla zaman ayırmanızı gerektirir. Ancak, bu tur sırasında, Türkiye’nin en güzel şehirlerini keşfedersiniz.


Bilgi Al  Yardıma mı ihtiyacın var ?


  +90 532 200 38 56

  yardim@nemruttours.org


  Neden Biz


  En İyi Fiyat Garantisi
  Kaliteli Müşteri Hizmetleri
  Özenle Seçilmiş Turlar
  Ücretsiz Seyahat Sigortası

  Fiyata Dahil Olanlar

  • Milli Park Giriş Ücreti
  • Yöresel Köy Kahvaltısı
  • Rehber
  • Havaalanı veya Otobüs Terminalinden Otele Ulaşım
  Harita

  Sıkça Sorulan Sorular

  Nasıl rezervasyon yapabiliriz?

  Rezervasyonlarınızı 0 542 246 38 56 nolu numaradan veya info@nemruttours.org mail adresine göndereceğiniz mail ile yapabiliriz. Ayrıca sayfanın sağ üst kısmında bulunan Bilgi Al formunu doldurup bize ulaştırabilirsiniz.

  Özel veya grup turları düzenliyor musunuz?

  Evet. Kişiye özel turlar veya grup turları düzenleyebiliyoruz.

  Tur fiyatı nedir?

  Her tur sezona veya bazı gerekliliklere göre değişiklikler gösterebildiği için mail veya telefon yoluyla fiyat bilgisi alabilirsiniz.

  Covid-19 önemleri kapsamında neler yapıyorsunuz?

  Öncelikle tesisimiz içerisinde ve odalarında bütün hijyen ve mesafe tedbirleri günlük olarak uygulanmaktadır.
  Tur süresince kapasiteyi yarıda tutarak ve bulaş riskini azaltacak maske, mesafe ve hijyen önlemlerini sağlamaktayız.